Değişim ve İade Koşulları

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde değiştireilir ya da iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Değişimlerde kargo ücreti 1 defaya mahsus Alyakışanı.com tarafından ödenecektir.

İade ödemeleri 5 iş günü içerisinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Değişim ve iade ile ilgili talepleriniz için sitemizden iade/değişim formu doldurabilir ya da 0505 326 90 20 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan whatsapp ile bizlere ulaşabilirsiniz..