Gizlilik Politikası

Bu beyan alyakışanı.com (Emine Barlas)’ın gizlilik politikasını içermektedir. Alyakışanı.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Alyakışanı.com, kullanıcıların Alyaşanı.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. 

Kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

Ödeme için istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemiz sunucularında saklanmamaktadır. Bu şekilde tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşuna aktarılmaktadır.

alyakışanı.com, aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Dilediğiniz zaman, e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz.